Реєстрація    Увійти
Авторизація

Як проголосувати на виборах: що варто знати львів'янам

Як проголосувати на виборах: що варто знати львів'янам

Уже в найближчу неділю, 31 березня 2019 року, львів'яни разом з українцями з інших міст обиратимуть чергового Президента України.

По-перше, слід перевірити заздалегідь, чи ви є у списках виборців. Це можна зробити кількома способами: онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців, на виборчій дільниці за місцем голосування (при цьому мати паспорт), перевірити свої дані в іменному запрошенні на вибори, яке має прийти кожному повнолітньому громадянину України за місцем прописки чи безпосередньо у день виборів у списку виборців, що надається для загального ознайомлення на дільниці.

Якщо вас немає в реєстрі, потрібно якнайшвидше звернутися із письмовою заявою до органу ведення реєстру виборців - відділу ведення ДРВ чи виборчої дільниці у вашому місті; до заяви додати паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України та його копію.

Слід пам'ятати, що виборчі дільниці працюватимуть 31 березня з 8:00 до 20:00 за місцевим часом.

Для участі у голосуванні потрібно: взяти з собою паспорт громадянина України (у формі книжчеки чи ID-картку), військовий квиток (для військовослужбовців) та/або тимчасове посвідчення громадянина України.

На виборчій дільниці потрібно отримати бюлетень та поставити поставити підпис про його отримання у списку виборців та на визначеному місці на контрольному талоні бюлетеня.

Після цього особисто в кабіні для таємного голосування слід заповнити бюлетень. При цьому, голосувати можна лише за одного кандидата.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[