Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині скажений кіт покусав чотрьох людией

На Львівщині скажений кіт покусав чотрьох людией

Львівській області домашній кіт хворий на сказ, покусав та подряпав трьох дорослих осіб та дитину. Про це повідомила лікар-епідеміолог, завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Яворівського районного відділу обласного лабораторного центру Віра Левицька.

"В селі Оселя Яворівського району, від укусу та подряпин домашнього кота, постраждали господарі – троє дорослих та одна дитина. Тварина на момент прокусу була на початковій стадії захворювання на сказ", - сказала Левицька.

За її словами, після нападу, кіт був ізольований, за ним було організоване спостереження. На третій день тварина померла. В результаті було з’ясовано, що кіт був хворий на сказ.

"Всі потерпілі були доставлені в Яворівську центральну районну лікарню для проведення щеплення. Також, проводяться медичні спостереження", - розповіла Левицька.

У зв’язку з ситуацією, протиепізоотичною комісією при районній державній адміністрації складено та затверджено план заходів, яким передбачено щеплення в населеному пункті Оселя всіх домашніх тварин.

Левицька, зазначила, що наразі існує проблема щодо забезпечення антирабічної вакцини для щеплень проти сказу.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[