Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові колоритно святкуватимуть День міста

У Львові колоритно святкуватимуть День міста

Цього року Львів святкуватиме свій 763 День народження

Традиційно львів'яни святкують День міста в першу суботу травня, в 2019 році вона припадає на 4 число, а святкування відбудеться з 3 по 5 травня.

Про це повідомляють львівські журналісти. За попередньою інформацією, в День міста Львова 2019 пройдуть тематичні сніданки, колоритні вечірки, вечора німого кіно, пізнавальні лекції

Меломани зможуть насолодитися музикою популярного українського композитора Богдана Весоловського, будуть проходити концерти на площі Ринок, Retro Lviv Festival в Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Традиційно, у Львові відбудеться загальноміська ХОДА, де талановиті жителі проявлять себе у всій красі. Серед іншого — 3D-мапінг на Сихові і цілий ряд подій у Палаці Хоткевича, Lviv Dovzhenko Centre, Будинку Франко, Lviv Film Center, Львівському органному залі, у «Супутнику» на Левандівці. Більш детальна інформація про День міста Львова 2019 буде доступна ближче до дати проведення заходу.

Туристична траса буде починатися у вежі Корнякта і проходити підземеллями міста до площі Івана Підкови. У Львівській міській раді оприлюднили детальний план території центральної частини міста, в якому передбачають створення підземного туристичного маршруту та будівництво двох готелів.


Згідно з проектом, підземний маршрут починається біля вежі Корнякта, проходить під палацом Корнякта на площі Ринок, пивними ратуші і завершується біля колишньої єзуїтської хвіртки, зовнішня частина якої була побудована на старій вежі Корнякта (тепер проходить колектор Полтви).

«Спочатку реалізації підземного туристичного маршруту передбачається реставрація і пристосування пам'яток архітектури по трасі маршруту з об'єднанням в окремі ділянки без сполучних тунелів. Такий етап запропоновано з метою введення в дію підземного туристичного маршруту в найкоротші терміни і з мінімальними капіталовкладеннями «, — йдеться в документі.

Загальна протяжність маршруту становить приблизно 800 М. Маршрут призначений для відвідування туристами групами по 15 осіб у супроводі екскурсовода з інтервалом в півгодини. До проектованих об'єктів підземної урбанізації відносяться:

— головний вхід і підземний вестибюль — майданчик перед оборонноюспорудою — бастеї низького стіни;

- підземний з'єднуючий вестибюль-галерея під сквером;

— вихід — вестибюль під пл. Івана Підкови;

- поєднуючи підземні проходи під Вул. Івана Федорова, пл, Театральна.

Додаткові входи і виходи, в тому числі евакуаційні, передбачені у дворі Ратуші.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[