Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові обговорять тарифи на 2020 рік

У Львові обговорять тарифи на 2020 рік

ЛМКП "Львівводоканал" підготувало розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік. Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.

Відкрите обговорення проекту структури тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення, а також інвестиційної програми на 2020 рік відбудеться 29 травня 2019 року о 12:00 год в актовому залі ЛМКП "Львівводоканал" за адресою м. Львів, вул. Зелена, 62.

На підприємстві пояснюють, що на зміну тарифів насамперед вплинули зростання основних складових тарифів, а саме: витрат на електроенергію у зв’язку із зростанням тарифів на електроенергію 1-го класу та 2-го класу напруги; витрат на оплату праці та витрат на єдиний соціальний внесок у зв’язку із підвищенням витрат на оплату праці; ставки на податки та збори та інші обов’язкові платежі; зростання витрат на паливно-мастильні матеріали; зростання витрат на сторожову охорону; витрати на поточний ремонт; також зросли витрати на обслуговування оргтехніки, юридичні послуги, витрати на охорону праці, банківське обслуговування та інше.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[