Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові з'явиться музей малолітніх в'язнів

У Львові з'явиться музей малолітніх в'язнів

"Територія Терору" створить Музей малолітніх політичних в’язнів і репресованих. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія Терору" відкриє нову філію — Музей малолітніх політичних в’язнів і репресованих. Мерія вже виділила на нього приміщення, а науковці плідно працюють над збором матеріалів для його наповнення.

Нагадаємо, 30 листопада 2017 року відбулося підписання договору про співпрацю між музеєм "Територія Терору" та громадською організацією "Львівське обласне товариство політичних в'язнів і репресованих" щодо спільної діяльності над створенням та функціонуванням Меморіального музею неповнолітніх політичних в'язнів.

На сесії Львівської міської ради проголосували за передачу в оренду Меморіальному музею тоталітарних режимів "Територія Терору" 118,2 кв. м нежитлових приміщень першого поверху на вул. Старій, 13 для облаштування відділу "Музей малолітніх політичних в’язнів і репресованих".

За словами керівників "Території Терору", музей малолітніх політичних в’язнів і репресованих створять, щоб вшанувати пам’ять дітей і підлітків, які протистояли тоталітарній системі, і тих, хто безневинно постраждав і поплатився своїм дитинством, здоров’ям чи життям. На прикладі історій малолітніх політв’язнів і репресованих музей досліджуватиме місце дитини в тоталітарній системі, порівнюватиме нацистський і радянський тоталітаризм у ставленні до неповнолітніх членів суспільства та покаже характерну рису тоталітарної влади — використання дітей як заручників системи, засіб тиску на батьків зокрема, і на все суспільство загалом.

В музеї закликають львів'ян допомогти наповнити цей музей.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[