Реєстрація    Увійти
Авторизація

Аеропорт «Львів» розширив географію польотів

Аеропорт «Львів» розширив географію польотів

Географія маршрутів Львівського аеропорту розширилась із 33 напрямків у 2017 році до 46 у 2019 році.

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «За п’ять місяців приріст пасажиропотоку становить 50%. Про це сьогодні, 24 червня, під час апаратної наради розповіла генеральний директор державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Тетяна Романовська. Відтак, рівень прибутків аеропорту зріс із 288 мільйонів гривень у 2016 році до 522 мільйонів гривень у 2019 році».

Тетяна Романовська зазначила: «Цьогоріч є підстави сподіватися, що аеропорт сягне своїх рекордних результатів. Уже влітку ми очікуємо на мільйонного пасажира, а наприкінці листопада ця цифра має сягнути позначки два мільйони. За обсягами ми – перший регіональний аеропорт в Україні».

Директор аеропорту також поінформувала: «Відкриваємо також старий термінал, з огляду на те, що в зоні прильоту дуже тісна ділянка прийому багажу. Тому в пікові навантаження старий термінал поки що прийматиме внутрішні рейси, а згодом – чартерні рейси. Хочеться, щоб старий термінал отримав своє друге життя, адже там є зручна інфраструктура. Загалом потенціал аеропорту дуже великий, адже це корелюється із перспективністю регіону».

«У планах керівництва аеропорту – завершення будівництва і здача в експлуатацію об’єктів до Євро-2012, відкриття трансатлантичних рейсів до США та Канади та подальше вдосконалення сфери транспортної логістики та туризму в регіоні», – поінформували також в облдержадміністрації.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО