Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові продають ювелірний завод

Фонд державного майна оприлюднив перелік 76 державних підприємств та майнових комплексів, які підлягають приватизації. Серед них Львівський державний ювелірний завод та з’єднувальна залізнична колія від станції  Калійна до станції Стебник.

 

Про це повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко. За його словами, усього на приватизацію погоджено 415 об’єктів. – Фонд додатково прийняв на приватизацію ще 76 позицій від міністерств та відомств, що включають державні підприємства, єдині майнові комплекси та пакети акцій. А минулого тижня Міністерство економіки розпочало передачу 339 підприємств в управління Фонду державного майна та подальшої приватизації. Разом це вже 415 об’єктів, – Дмитро Сениченко.

 

Він також зазначив, що найбільшу кількість об’єктів передали Міністерству розвитку економіки торгівлі та сільського господарства, Міністерству енергетики та захисту довкілля, а також Міністерству інфраструктури. Окрім ювелірного заводу та залізничної колії, у Львові можна придбати  Львівське спеціальне конструкторське бюро “Топаз”, Львівський державний інститут з проєктування нафтопереробних і нафтохімічних підприємств (“Львівдіпронафтохім”),  Дашавський завод композиційних матеріалів у Стрийському районі, Львівський дослідний завод Національної академії наук України, цехи з виварювання солі та свердловини у Моршині і селі Баня Лисовицька Стрийського району та приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини, загальною площею 69,6 кв.м, у селі Чижиків Пустомитівського району, що перебуває на балансі ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.


Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО