Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові біля "Арени Львів" запрацював автокінотеатр

 

На паркінгу біля найбільшого стадіону Львова розпочав роботу автокінотеатр. Він створений на зразок популярних американських аналогів. Квитки можна придбати лише безготівково на сайті. Вартість квитка 140 грн за паркомісце. Перевіряють їх безконтактно, а виходити із машин глядачам заборонено. Про їжу та напої слід подбати заздалегідь.

 

Автомобілі паркують у три ряди за їхніми габаритами, щоб усім було добре видно екран.

 

Щоби переглядати стрічку з машини, потрібно просто налаштувати радіоприймач на потрібну FM-хвилю. Менеджерка «Kinolife Сinema» у Львові Борислава Білоцерківська розповідає: «FM-хвилю ми вказуємо в квитку. Просто так її не знайдеш. І люди собі можуть або через навушники, або через сабвуфер у машині спокійно насолоджуватися якісним звуком».

 

Богдан та Василина – одні з перших відвідувачів – зізнаються: дуже скучили за атмосферою кінотеатру. Тож просто не могли змарнувати нагоду переглянути фільм у новому кінотеатрі. Богдан каже: «Сидимо вдома вже кілька місяців на карантині. Тому дуже зраділи нагоді відвідати кіносеанс. Вже у перший день приїхали сюди». А його супутниця Василина додає: «Це дуже крута альтернатива карантинним дням».

 

Для дебютного показу обрали молодіжну американську комедію «Це школа, бро». Щодня проводитимуть по два кіносеанси: о 21:00 та 23:00. Згодом в афішу хочуть додати короткометражки. На один показ мають намір запускати не більше 35 автівок, аби всі могли бачити якісне зображення.

 

Відвідувачка Наталя каже: «Дуже зацікавив цей ефект новизни: ніколи ще не була в автокінотеатрі. Тільки чула про нього. Тому захотіла спробувати».

 

Організатори запевняють: дотримуються усіх карантинних правил безпеки.

 

«Усі наші працівники забезпечені рукавичками і масками. Є дезінфектори і градусники. Ми кожні 4 години міряємо їм температуру», – зазначила Борислава Білоцерківська.

 

Невдовзі такі ж автокінотеатри запрацюють у Києві, Одесі, Харкові, Маріуполі та Рівному. Також ведуть перемовини із Луцьком та кількома іншими українськими містами.

 

Як повідомляв ZAXID.NET, кінотеатр мав відкритись ще 30 квітня, проте міський штаб із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові заборонив роботу автокінотеатру.

 

До слова, у четвер, 14 травня, запрацював ще один автокінотеатр. Його розмістили на даху паркінгу ТВК «Південний».Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО