Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові на лінію випускають несправні маршрутки

 

У Львові на лінію випускають несправні маршрутки.

 

Як пише “Четверта студія”, на сторінці РяснеNEWS у ФБ Ольга Ленишин повідомила, що експериментальна маршрутка  №49, яка почала курсувати з 14 травня, була випущена на лінію несправною. 

 

“Наш “експеримент”  (з кінцевою в Рясне-1) вже доїздився. Ще зранку маршрутка була випущена на лінію несправною. Все для людей. Тому і корки на Шевченка, стоїть біля переїзду”,- зазначається у дописі Ольги Ленишин під світлинами з місця події.

 

Як повідомлялося, з 14 травня  й на час карантину запроваджується експериментальний автобус, який курсуватиме з мікрорайону Рясне-1 за маршрутом № 49. Рейси виконує автобус, який має 52 сидячі місця. На час карантину і до відновлення приміських маршрутів в години-пік експериментальний автобус курсуватиме за маршрутом № 49, але матиме кінцеву зупинку в мікрорайоні Рясне-1. Автобус вирушатиме із зупинки вул. Стельмаха в мікрорайоні Рясне-1 о 06.35 та о 08.15 год. Наразі це два експериментальні рейси, а збільшення їхньої кількості залежатиме від пасажиропотоку.

 

Довідково. Рясне — місцевість Львова, яка поділяється на два житлових мікрорайони (масиви) — Рясне-1 і Рясне-2 та розташована у Шевченківському районі Львова.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО