Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Яворівщині запрацює освітній екоцентр

 

20 травня 2020 року з робочим візитом Яворівський національний природний парк відвідали голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський та перший заступник голови Віталій Денега. Про це інформує прес-служба Яворівської РДА.

 

Під час зустрічі обговорено хід реалізації міжнародного проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», а саме виконання робіт будівництва еколого-просвітницького центру в зоні стаціонарної рекреації «Верещиця» Яворівського НПП та роботи з розвитку інфраструктури велотуризму в регіоні Розточчя, а також питання стосовно води.

 

Крім цього, директор Яворівського національного природного парку Михайло Біляк презентував цікаві місця Бази відпочинку «Верещиця». І запевнив, що БАЗА ВІДПОЧИНКУ «Верещиця» до туристичного сезону готова.

 

Довідка: проект фінансується Європейським Союзом Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.»


Проект має на меті покращення туристичної інфраструктури та створення туристичних продуктів для підвищення привабливості транскордонного регіону Розточчя.

 

Партнерами даного Проекту виступають від України – Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівський НПП, Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», а від Польщі – Уряд Маршалковський в Любліні, Розточанський парк народовий та Ґміна Замость.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО