Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівські лікарі видалили пухлину носа у 8-річного хлопчика

 

Хірурги львівського ОХМАТДИТ видалили рідкісну пухлину носа у восьмирічного хлопчика. 

 

Мати хлопчика розповіла, що у дитини часто був закладений ніс. Марка відвели на обстеження до Лора, який діагностував у нього гайморит і призначив відповідне лікування. Однак воно не допомогло і симптоми погіршилися - у хлопчика почалися часті носові кровотечі.

 

Після цього Марка відвели в ОХМАТДИТ, де лікар під час обстеження помітив утворення, яке повністю перекрило носовий прохід з лівого боку. Оглянути його детально не вдавалося, оскільки пухлина почала кровоточити при найменшому дотику.

Після проведення ретельного обстеження із застосуванням магнітно-резонансної томографії, лікарі підтвердили наявність пухлини і негайно стали готувати хлопчика до термінової операції.

 

Марка оперували більше години. За цей час хірурги видалили капілярну гемангіому перегородки носа яка досягла розміру 4 см. Після цього пухлину відправили на обстеження, яке показало, що вона була доброякісною.

 

Загалом, медики залишилися задоволені проведеною операцією, адже їм вдалося врятувати хлопчика від пухлини і зберегти його носовою перегородку неушкодженою. Марка вже виписали і відправили додому але він усе ще буде залишатися під наглядом лікарів деякий час.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО