Реєстрація    Увійти
Авторизація

Вчительки географії створили сонячний годинник на клумбі

 

Цьогоріч у рамках проєкт «Зелена феєрія» дві вчительки географії Судченського ліцею задумали створити сонячний годинник, а троє вчителів біології - теплицю.

Про це повідомляє газета “Нове Життя”.

 

Сонячний годинник – це елемент географічного майданчика. Трубу, яка виконує роль гномона, що відкидає тінь і показує час, ще мають пофарбувати. А на камінцях напишуть цифри від 1 до 12, котрі вказуватимуть години. Гномон встановили під кутом 52 градуси географічної широти місцевості, щоб правильно показував час, пояснили географи Олена та Валентина Герасимчуки.

 

Ще одне нововведення з’явилося на території цього ліцею зовсім поруч Іванкового саду – теплиця. Це – дітище вчителів біології Любові Гудько, Валентини Веремчук та Олени Остимчук. Вони розповіли, що сіянці декоративних рослин вирощували спочатку у своїх шкільній лабораторії. Всіх видів – до десятка. А от органічним добривом для ґрунту в теплиці самі себе повністю забезпечили, адже реалізовують еко-освітній проєкт «Компола», основним завданням якого є компостування відходів шкільної їдальні.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО