Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У сервісі таксі Bolt прокоментували ситуацію із побиттям 26-річного пасажира у Львові

У сервісі таксі Bolt прокоментували ситуацію із побиттям 26-річного пасажира у Львові

7 листопада пізно ввечері у Львові водій сервісу таксі Bolt побив 26-річного пасажира. Внаслідок інциденту у чоловіка виявили гематому на оці, зламаний ніс та пошкоджений зуб.

Представники сервісу таксі Bolt пояснили, що подібна поведінка є неприпустимою для водіїв, що співпрацюють із їхньою платформою. Відповідно, зараз вони з’ясовують деталі інциденту. Доступ водія до платформи Bolt заблокували. Служба підтримки зв’язалася із обома сторонами конфлікту. Продовжують вживати необхідні заходи та готові співпрацювати із представниками поліції за їхнім запитом і надавати необхідну інформацію.

Зазначимо, інцидент трапився на вулиці Кривоноса у Львові. Відомо, що постраждалий викликав таксі та обрав категорію Pets, що дозволяє перевозити тварин у салоні. Натомість, через це виник конфлікт із водієм. Коли пасажир виходив із таксі, він гучно зачинив двері. Водій агресивно відреагував - повалив чоловіка на землю та намагався бити ногами у обличчя. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 ККУ.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО