Реєстрація    Увійти
Авторизація

Яка ситуація із карантином вихідного дня буде 21 - 22 листопада у Львові

Яка ситуація із карантином вихідного дня буде 21 - 22 листопада у Львові

Із 14 до 30 листопада по всій території Україні запровадили карантин вихідного дня. Однак нове обмеження сподобалося не всім. Незважаючи на звернення мера Львова Андрія Садового до уряду із закликом скасувати це рішення, його не змінили.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськраді. Щоб запобігти обмежень стосовно роботи низки об'єктів, у Львові оголосили робочими днями суботу та неділю до кінця листопада. Минулих вихідних юристи надавати допомогу підприємцям, які вирішили працювати під час карантину вихідного дня.

За словами Андрія Садового, ситуація залишається незмінною. На вихідніх Центр підтримки підприємництва продовжить надавати допомогу підприємцям. Заклади, які працюватимуть, повинні дотримуватись максимальної безпеки: температурний скринінг, маски, дезінфекція. У разі потреби рекомендують звернтатися на Гарячу лінію міста (15 - 80).

Він зазначив, що вчора двічі говорив із прем'єром (один раз по телефону, другий — під час спільної наради), однак кінцевого рішення від уряду так і було. Мерія очікує, що постанова буде відкоригована.

Зазначимо, згідно із постановою №641, що стосуються запровадження карантину вихідного дня, у суботу та неділю заборонена робота закладів громадського харчування, але є можливістю роботи на виніс; торгових центрів та інших розважальних закладів; фітнес-центрів і басейнів; установ культури; суб'єктів господарської діяльності та побутового обслуговування.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО