Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Депутат Львівської міськради Олена Пасевич раптово померла

Депутат Львівської міськради Олена Пасевич раптово померла

Депутат Львівської міської ради від» європейської солідарності " Олена Пасевич раптово померла в п'ятницю, 26 березня. Про смерть 42-річного політика повідомив голова Львівської партійної організації «ЄС», народний депутат Олег Синютка.

"Сьогодні раптово не стало Олени Пасевич, депутата Львівської міської ради від "ЄС", хоча ще кілька годин тому ми розмовляли по телефону. Вона захищала інтереси учасників АТО / ООС ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, автор місцевих програм у сфері соціального захисту", - написав Синютка у Facebook ввечері в п'ятницю.

Після смерті депутата сиротами залишилися її син і дочка. Чоловік Олени десатник Іван Пасевич загинув у 2014 році, захищаючи Луганський аеропорт.

«У Олени двоє чудових обдарованих дітей-молодша дочка Марійка і син Сергій, який не поїхав вчитися за кордон, хоча мав таку можливість, а був поруч з сім'єю... сьогодні наше завдання - допомогти нащадкам цієї героїчної сім'ї. Деталі про прощання з Оленою повідомимо пізніше», - додав Синютка.

Мер Львова Андрій Садовий, радницею якого була Олена Пасевич, висловив співчуття рідним і близьким покійної.

"Дуже раптова і болюча втрата. Молода, любляча мама, вдова героя АТО, волонтер, активна захисниця інтересів учасників бойових дій, депутат міської ради ... світла пам'ять", - написав міський голова у Facebook.

За даними, причиною смерті Олени Пасевич став тромб, що відірвався. Медики швидкої допомоги о 19:20 прибули за викликом, але змогли лише констатувати смерть жінки.

Олена Пасевич у 2014 році стала радницею мера Львова з питань учасників АТО та членів їх сімей. Активно займалася волонтерською діяльністю та допомогою військовим.

У 2015 році стала депутатом міської ради за списком «Самопомочі». У 2020 році вона виграла вибори як кандидат від «європейської солідарності».

Олена Пасевич працювала доцентом кафедри економіки Львівського інституту банківської справи. У неї залишилися 24-річний син і семирічна дочка.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО