Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Стрийщині діти знайшли останки зниклої жінки

На Стрийщині діти знайшли останки зниклої  жінки

На Львівщині, у полі за с. Тужанівці, діти виявили людські останки. Попередня версія слідства – труп місцевої мешканки, котра зникла наприкінці вересня 2020 року.

Як повідомила заступник начальника слідчого відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції ГУ НП у Львівській області Олег Бегеза повідомив, що у четвер, 25 березня пополудні, у с. Тужанівці Стрийського району було виявлено людські останки. На моторошну знахідку в полі біля кринички, що на краю цього села зі сторони с. Підгірці, натрапили місцеві дітлахи, які, подейкують, зайшли сюди, аби назбирати березового соку. Невдовзі, глибоко вражені побаченим, вони повідомили про виявлені залишки людини старшим мешканцям, які й поінформували про знайдений труп у поліцію.

Прибувши на місце інциденту, правоохоронці за попередніми візуальними ознаками встановили, що це особа жіночої статі. Наразі поліцією відпрацьовується версія, що вказані останки, імовірно, належать зниклій наприкінці вересня 2020 року особі жінки. Про це заявила працівникам поліції свекруха зниклої, яка й упізнала по одягу та взутті на тілі людських останків зниклу півроку тому невістку.

Виявлені останки правоохоронці вилучили, які після відповідного оформлення, буде відправлено на молекулярно – генетичну експертизу, за висновками якої можна буде підтвердити чи спростувати попередню версію про особу виявлених останків.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО