Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Як працюватимуть садочки із 1 квітня під час посилення карантинних обмежень у Львові

Як працюватимуть садочки із 1 квітня під час посилення карантинних обмежень у Львові

У мерії розповіли про роботу садочків під час посилення карантинних обмежень у Львові.

30 квітня відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС. Ухвалили рішення щодо посилення карантинних обмежень у Львові. Зокрема, із 1 квітня дитячі садочки (усіх форм власності у місті) працюватимуть у режимі чергових груп для дітей, батьки яких продовжують працювати під час локдауну. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чергові групи потрібні для дітей, батьки яких працюють під час локдауну і не мають з ким залишити дитину. При цьому, додаткових документів від батьків про місце роботи не потрібно, адже у садках знають, хто з батьків де працює, тому це стосується свідомості громадян.

Щодо роботи приватних садків, вони також повинні дотримуватися цього рішення міської комісії та працювати лише у режимі чергових груп так само, як і комунальні садочки.

Додамо, карантин у Львові продовжили до 12 квітня. Під час локдауну заборонено: робота непродовольчих та змішаних ринків, проведення масових акцій, виступи вуличних музиканків. Дозволено: продаж квітів, насіння та добрива, робота закладів побутового обслуговування, курування громадського транспорт у місті у режимі спецперевезень.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО