Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

. Медики закликають вірян святкувати Великдень вдома

. Медики закликають вірян святкувати Великдень вдома

Медики закликають мешканців Львівщини святкувати Великдень вдома, особливо це стосується людей, які мають різні хронічні хвороби.

Жителів Львівщини просять залишатися святкувати Великдень вдома і слухати пасхальне богослужіння онлайн. Про це 30 квітня під час брифінгу повідомила в. о. генерального директора ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України", експертка департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Іванченко.

"Варто залишитися вдома слухати богослужіння онлайн. Це найбільш дієвий спосіб вберегтися від коронавірусу", - наголосила вона.

Тих, хто все-таки відчуває потребу бути в храмі, Наталія Іванченко закликає не забувати про соціальну дистанцію, масковий режим, а також гігієну рук. При цьому вона наголосила, що безпечніше таки слухати святкове богослужіння надворі.

"Чим більший у людини букет хронічних захворювань, зокрема, цукровий діабет, хронічні хвороби серця, дихальної системи, тим більше прохання залишатися святкувати Великдень вдома. Будемо сподіватися, що наступного року ситуація зміниться і все буде по-іншому, але зараз задача - залишитися живими і здоровими. Тому варто дотримуватися всіх рекомендацій, щоб вберегти не лише себе, а й близьких", - наголосила експертка з епідеміології.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО