Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Які канали зникнуть у мільйонів українців вже з травня

Які канали зникнуть у мільйонів українців вже з травня

Як повідомляють представники популярного в нашій країні провайдера "Ланет", у мільйонів українців, які є його абонентами, вже з травня зникне величезна кількість телевізійних каналів.

Які причини зникнення каналів?

Як повідомляють експерти, причиною даного непопулярного рішення стало дострокове припинення договору з боку Компанії StarLightMedia. Фінансові втрати через таке рішення складуть понад п'ятнадцять мільйонів гривень. Про це повідомив сам провайдер в позовній заяві, поданій до Господарського суду Києва дванадцятого квітня.

У числі каналів, які будуть відключені," Інтер"," 1+1", ICTV," Новий канал", СТБ, М1, М2," ОЦЕ " і багато інших. Питома вага глядачів цих каналів SLM, що об'єднують чотири великих медіагрупи, становить близько двадцяти семи відсотків. Саме такі втрати прогнозує провайдер до кінця року.

У тривалій перспективі, судячи з усього, збиток через розрив договірних відносин з чотирма великими вітчизняними медіагрупами буде ще вище. Компанія, тим не менш, буде шукати альтернативні джерела для підвищення своїх доходів. За словами керівництва "Ланет", щомісячні відрахування за одного абонента за право використання цих каналів становило 34,32 гривні, а мінімальний тариф становив дев'яносто дев'ять гривень на місяць.

Тепер після розриву договору, починаючи з першого травня» Ланет " запускає нову лінійку, в якій не буде каналів чотирьох проблемних медіагруп. Це 1 + 1 media, "Інтера", "Медіа Групи Україна" і StarLightMedia. Відповідно Інтернет-провайдер зміг знизити тарифи на телебачення — найдоступніший з них буде коштувати всього сімдесят сім гривень за тридцять днів.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО