Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині четверту добу гасять пожежу на Бродівському сміттєзвалищі

На Львівщині четверту добу гасять пожежу на Бродівському сміттєзвалищі

Вогнеборці четверту добу ліквідовують загорання Бродівського сміттєзвалища. Задіяно декілька одиниць техніки, 11 пожежників, великогабаритні водовози.

У Бродівській міській раді повідомили, що за словами пожежників, глибина загорань від 5-ти до 80-ти сантиметрів. На різних ділянках використовують різні техніки гасіння.

Як повідомлялося, 28 квітня о 7:15 ранку поступила інформація про загорання на території Бродівського сміттєзвалища.

Вогнеборці прибули на місце пожежі та виявили, що загорання сталося у важкодоступному місці, куди вже майже тиждень не висипали сміття. Сильний боковий вітер розганяє вогонь, а складний природній рельєф суттєво ускладнює роботу пожежникам.

Попередньо займання було локалізовано вранці, але через вітряну погоду погасити його не вдається і досі. На об’єкті працює пожежна бригада з трьома машинами. Техніка цистернами підвозить воду. Планується задіяти великогабаритний водовоз.

За попередньою інформацією, місця, звідки розповсюдився вогонь знаходяться біля самого підніжжя сміттєвого валу, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Враховуючи, що вранці та вночі температура трималася близько нуля градусів, не виключають версію підпалу.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО