Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Підприємці звільняють перехід на площі Митній у Львові.

Підприємці звільняють перехід на площі Митній у Львові.

Підприємці, що орендували приміщення в переході на площі Митній у Львові, змушені їх звільняти. У місті підземний перехід планують реконструювати. Так, міський голова Львова раніше пропонував облаштувати там мистецький простір, наприклад, галерею для молодих художників.

Підприємці звільняють перехід на площі Митній у Львові.

Рішення про демонтаж на площі усіх торговельних павільйонів прийняли 12 березня на засіданні виконавчого комітету та дали 60 днів для підприємців, аби «виселетися». Торгові павільйони упродовж десяти років іншим підприємцям у суборенду здає ТОВ «Інтерайс Україна». ЛМР розірвала договір з орендарем у 2019 році.

Додамо, що у підземному переході на Митній було можна придбати заледве не все – від тістечок і батарейок до ременів і білизни. Також тут була кав’ярня, що до душі багатьом львів’янам, які щодня пробігають перехрестям із численних зупинок транспорту навколо. Tvoemisto.tv напередодні закриття поспілкувалося з підприємцями. Вони були вражені інформацією про те, що мусять покинути павільйони, оскільки для багатьох, то був єдиний дохід, який і так постраждав під час локдауну.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО