Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Двоє школярів зі Львівщини одержали 200 балів на ЗНО

Двоє школярів зі Львівщини одержали 200 балів на ЗНО

Двоє школярів зі Львівської області одержали 200 балів на зовнішньому незалежному тестуванні з хімії. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

За його словами, загалом в Україні 17 учнів здобули 200 балів на ЗНО з хімії, з них двоє – зі Львівщини. Він зауважив, що максимальну кількість балів отримали школярі зі Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. І. Франка та з Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого.

«Львівщина має двох з 17 учнів, які здобули 200 балів на ЗНО з хімії! Вітаємо!», – написав Олег Паска.

Зауважимо, ЗНО з хімії відбувалося 21 травня. На Львівщині на тестування з хімії зареєструвалися 848 учасників. Хоча у попередні роки число учасників складало близько трьох тисяч. У ЛОДА пояснювали це тим, що в області випускники все частіше обирають гуманітарні спеціальності, натомість менше вступають на технічні.

З графіком отримання результатів тестування можна ознайомитися за посиланням.

Додамо, 30 випускників, які найкраще в Україні складуть ЗНО, отримають по 100 тисяч грн премії. Грошові винагороди за найвищі бали на ЗНО абітурієнтами дають й у Львові: за 200 балів з одного предмета – 5000 грн, за 400 балів із двох предметів – 10 000 грн, за 600 балів із трьох предметів – 20 000 грн.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО