Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Центром Львова носили в труні оголену дівчину: стало відомо навіщо

Центром Львова носили в труні оголену дівчину: стало відомо навіщо

"Акція" - топлес у труні здивувала не лише добропорядних львівських містян, а й численних туристів.

Оголена панянка пливла в труні вузькими, переповненими перехожими, вулицями. Труну тримали міцні молоді хлопці. Городяни здивовано озиралися і перепитували один одного: що це — цирк по-львівськи або — нова реклама похоронного бюро. Шановні Галичани обурювалися поведінкою молодих жителів Львова, скаржилися в соцмережі:"що це за неподобство ми бачимо на вулицях нашої культурної столиці". Відвідувачі міста Лева робили кадри на пам'ять: не завжди таке можна спостерігати.

Як виявилося, незвичайний ритуал з елементами похоронної процесії організували молоді художники Львівської художньої галереї "Гангрена". Вона сусідить зі знаменитим вірменським собором міста. Такі галасливі і неординарні сусіди не сподобалися священнослужителям, ось вони і поскаржилися на художників в міську управу. Там відразу відреагували:"Гангрену закрити". Художники не погодилися з таким рішенням і саме таким неординарним чином просять підтримати їх право на існування городян і громадськість. Для цього і труну винесли з галереї на вулицю, а оголена панянка — також художниця, яка виставляє свої роботи в "гангрені" і зображує місто і його жителів такими, якими вважає за потрібне.

Напевно, прекрасне місто Львів втратить частинку свого Галицького колориту без цієї художньої студії, яку хочуть заборонити. Але поки вуличні художники не здаються.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО