Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Вже завтра у Львові відбудеться щорічна акція «Візьми собаку на роботу»

Вже завтра у Львові відбудеться щорічна акція «Візьми собаку на роботу»

Львів дружній до собак. У п’ятницю, 25 червня, місто традиційно долучається до щорічної всеукраїнської акції «Візьми собаку на роботу». Відтак, організатори закликають установи дозволити своїм працівникам у цей день працювати у товаристві своїх чотирилапих друзів.

Як зазначають у компанії «Кормотех», цьогоріч серед зареєстрованих учасників 45% зазначають, що їхні офіси уже є дог-френдлі, ще 15% - що готові впроваджувати цю практику у своїх компаніях.

Серед тих, хто долучиться до акції цього року, розігруватимуть подарунки. Для цього потрібно зареєструватись та опублікувати фото з улюбленцем на своїй сторінці у Facebook.

Додамо, що в Україні акція «Візьми собаку на роботу» відбувається дев’ятий рік поспіль. Ініціативу започаткували у Львові у 2013-му працівники місцевої компанії «Кормотех». Тоді до акції долучилися кілька великих львівських офісів. Упродовж наступних років ініціатива масштабувалася на усю країну.

Такі акції щороку також відбуваються у Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ізраїлі тощо. Подію започаткували 22 роки тому. Цьогоріч міжнародний день «Take your dog at work day» також відзначають 25 червня. Так, Львів приєднується до глобальної кампанії на заклик до роботодавців ставати дружніми до собак і пропагує гуманне поводження з чотирилапими.

До уваги представників ЗМІ: відзняти матеріал для відеосюжетів із присутніми на роботі собаками можна 24 та 25 червня в офісі організаторів акції — компанії «Кормотех» за адресою вул. Героїв УПА, 73 (контактна особа — Ірина Войтович, +380678484493). Для отримання контактів компаній-учасників потрібно сконтактувати з організаторами.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО