Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Маркування російських товарів у Львові знову обов’язкове

Маркування російських товарів у Львові знову обов’язкове

Львівська міськрада продовжила обов'язкове маркування російських товарів у Львівській ТГ до 2025 року.
Відповідну ухвалу прийняли депутати на крайньому засіданні сесії міськради, оскільки дія попередньої ухвали ЛМР закінчилася ще у 2020 році.


Згідно із документом, усі торговці зобов’язані розмістити спеціальне помітне маркування на товарах російського походження позначкою “Товари з Російської Федерації – країни-агресора” з прапором РФ та їх розміщення на окремих полицях. Продукцією російського походження вважається товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у РФ. Також ухвала передбачає запровадження інформаційних стендів у магазинах, де продають товари російського походження, з написом “Товари з Російської Федерації – країни-агресора”.

Ініціативу підтримали 48 депутатів.

“Важливий момент, на якому ми з колегами наголосили: жодної «скромності» у маркуванні. Позначки мають бути виразними і називати речі своїми іменами: не просто товар вироблений у Росії чи невеличкий “триколор” на ціннику, а виразний надпис “Товар з Російської Федерації – країни агресора”, – розповідає один із авторів ухвали, голова фракції “ВАРТА” у ЛМР Юрій Мартинюк.

Він переконаний, що більшість українців відмовляться купувати ворожу продукцію, але коли таких позначок немає, покупця можна ввети в оману.

Раніше, львівські депутати звернулись до президента України, ВРУ і прем’єр-міністра із пропозицією повністю заборонити реалізацію товарів і послуг російського походження в Україні або ж впровадити додатковий митний збір для таких товарів, а отримані кошти скеровувати в окремий державний фонд для підтримки військових.

Нагадаємо, що у 2020 році голова ГО “Економічний бойкотний рух” Олег Радик заявив, що він “розчарований встановленням термінів ухвали, тому що маркування, як і військові злочини РФ, не мають мати жодних термінів. Сподіваюсь, російських товарів взагалі не буде у Львові”, – заявив Радик.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО