Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львів вирішив посилити карантин через загрозу Delta-штаму

Львів вирішив посилити карантин через загрозу Delta-штаму

У Львові через загрозу поширення штаму коронавірусу Delta посилять карантин, збільшать кількість ковід-ліжок і кількість вакцинацій до 5 тис. на добу.
Про це після засідання міської комісії ТЕБ і НС повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.


«Ми активно моніторимо ситуацію щодо COVID-19 і нового штаму Delta. Ситуація загострюється навіть в таких країнах, які активно займаються вакцинацією. Тому ми починаємо інтенсивну підготовку до цього нового штаму. На сьогоднішній день ми маємо 2 тис.ліжок в наших комунальних установах, які готові приймати хворих коронавірусом. Сьогодні ми вирішили підняти цю планку до 3 тис., в тому числі і в дитячій лікарні. Ми звернулися до Ляшка, щоб він відновив «ковидні» пакети для медустанов, оскільки у нас зараз має його тільки лікарня «швидкої». А треба готуватися. Тому що через кілька тижнів ситуація може кардинально змінитися», — зазначив Садовий.

На засіданні міської комісії також було прийнято рішення посилити (в розумних межах) дотримання карантинних заходів у закладах харчування, культури та інших і збільшити кількість вакцинацій від коронавірусу до 5 тис.на день.

За даними міської ради, станом на 2 липня у Львові та Львівській області підтверджено 137 503 випадки інфікування коронавірусом, з яких 3 653 — летальні. За минулу добу лабораторні центри провели 839 ПЛР-тестів. Відтак, 49-позитивні, серед них львів'ян-26. Всього в стаціонарах знаходиться 48 осіб. За останню добу до медзакладів надійшло 8 осіб.

В Україні з 2 липня почав діяти карантин для протидії штаму «Дельта». Заходи насамперед стосуватимуться тих, хто прибуває з країн, де поширена ця мутація коронавірусу.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО