Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Сміттєвий скандал у Львові: депутати розповіли про незаконне звалище на Пластовому

Сміттєвий скандал у Львові: депутати розповіли про незаконне звалище на Пластовому

Місцеві жителі порівнюють ситуацію з катастрофою в Грибовичах

Депутати Львівської міськради відвідали несанкціоноване звалище на вулиці Пластовій, куди звозять відходи незважаючи на протест місцевих жителів.


За словами депутата міськради, учасниці комісії з екології Анастасії Окряк, відходи на Пластовій вже тліють, проте вантажівки продовжують вивозити сміття на незаконне звалище. Крім того, сміття можна побачити вздовж дороги в передмісті Львова біля села Лисиничі.

"Якраз під час нашого візиту черговий автомобіль привіз будівельне сміття, однак, побачивши нас – розвернувся і поїхав. Уздовж дороги, що веде в с. Лисиничі, лежить сміття, яке ніхто не вивозить і, за словами в.о. керівника Департаменту з питань поводження з відходами Зіновія Гладуна, не збирається. Відповідей на питання про будь-якої напрацьованої стратегії або про відповідальне немає. Не розумію, в мерії що, знову чекають трагедії?",- зазначила Окряк.

Вона підкреслила, що звалище на Пластовій просто тліє, як це раніше було в Грибовичах. В'їзд на неї перекритий тільки земляним насипом.

"Дорогу нам повинен був перегородити шлагбаум. Я уточню: у розумінні чиновників шлагбаум – це звичайний натягнутий трос, який лежить собі прямо посеред дороги. Жителі Львівської ОТГ повинні знати, як виглядає шлагбаум, на думку місцевої влади. Нагадаю, що знову ж таки цей "шлагбаум" повинен зупинити несанкціоноване вивезення сміття", - підкреслила депутат.

Як повідомляється, ситуація на Пластовій - не унікальна для Львова. Депутати зазначають, що немає точного розуміння щодо того, хто відповідає за благоустрій територій, хто і коли має вивезти сміття.

Відомо, що на січень-червень 2021 року у Львівській мерії заклали 74 мільйони гривень на вивезення сміття. З них витратили понад 56 млн.

У червні цього року Департамент з питань поводження з відходами попросив ще 95 млн. гривень. Однак на сесії ЛМР 8 липня депутати погодилися виділити лише чверть - 25 млн.

За словами Окряк, ніякого додаткового виділення коштів не планується, поки народні обранці не побачать, куди, скільки і за скільки возили сміття. Депутат також готує відповідний запит до виконавчих органів міської влади.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО