Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Чому в аеропорту Львова довелося підірвати ноутбук туристки

Чому в аеропорту Львова довелося підірвати ноутбук туристки

Середа, 21 липня, стала непростим днем для працівників і пасажирів львівського аеропорту. Як повідомляє " Захід.Ні", в першій половині дня правоохоронці були впевнені, що аеропорт став місцем майбутньої терористичної атаки.

Вся справа - в забудькуватості пасажирки-азіатки, що залишила без нагляду свою сумку, в якій був ноутбук. Після оголошення про посадку на рейс (вона летіла до Туреччини, — ред.), дівчина поквапилася зайняти своє місце, забувши про особистий багаж.

Саме ця сумка і привернула увагу вельми пильних пасажирів. Після короткого огляду предмета працівниками СБУ було прийнято рішення викликати спеціальну бригаду вибухотехніків.

Чому в аеропорту Львова довелося підірвати ноутбук туристки

Через цей "захід" робота Львівського аеропорту буквально зупинилася на кілька годин. Були обмежені Вильоти, всі пасажири, що знаходяться всередині будівлі, а також персонал (всього-близько 300 осіб) були евакуйовані. Рятувальна операція проводилася протягом двох годин.

Чому в аеропорту Львова довелося підірвати ноутбук туристки

До слова, пасажирів, які вже пройшли паспортний контроль і перебували в літаках, вирішили залишити на місці. Це гарантувало безпеку, але не утримало від затримки. До слова, в цілому від затримок постраждало близько дев'яти рейсів.

Вибухотехніки користувалися спеціальним роботом, яким керували Дистанційно. Все тому, що детектор, що визначає наявність вибухівки, відреагував позитивно. Однак після того, як робот вивіз сумку, а після її підірвали, в її вмісті, зрозуміло, ніяких вибухових речовин не виявилося.

Пасажирці, яка залишила ноутбук, довелося спілкуватися з поліцією, але в підсумку вона успішно вилетіла в Стамбул, хоч і із запізненням на кілька годин.

Повноцінно аеропорт "Львів" запрацював вже після полудня.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО