Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Опублікувано рейтинг шкіл Львова за результатами ЗНО-2021

Опублікувано рейтинг шкіл Львова за результатами ЗНО-2021

Перше місце традиційно посідає Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка.

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Львова, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року. Перше місце вже традиційно посідає Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка із 162,3 балами в рейтингу. На другій сходинці – гімназія «Євшан», що набрала 155,2 бали. Трійку лідерів замикає Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка». у неї 153,1 рейтингових бали.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали випускники шкіл у 2021 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, що отримали учасники тестування з усіх предметів та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Нижче публікуємо перелік із ТОП-15 закладами середньої освіти у Львові. Детальніше з повним переліком шкіл у рейтингу можна ознайомитись за посиланням, а алгоритм розрахунку рейтингового бала подивитися тут.

Опублікувано рейтинг шкіл Львова за результатами ЗНО-2021
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО