Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Садовий пояснив, чому площа перед ліцеєм ім. Симоненка цього року відремонтована не буде

Садовий пояснив, чому площа перед ліцеєм ім. Симоненка цього року відремонтована не буде

У Львові вже традиційно урочисті події святкують не тільки в центральній частині міста, а й на районах. Зокрема, сьогодні мешканці Франківського району, а також усі охочі, святкують на площі перед ліцеєм ім. Василя Симоненка.

Про це пише пресслужба міської ради.


30-ліття Незалежності на районі! Свято розпочалось з молитви, підняття Державного Прапора і концерту військового оркестру. Нагадаємо, святкування на площі перед ліцеєм ім. В. Симоненка мало бути ще у День Незалежності, однак, через несприятливі погодні умови, його перенесли на сьогодні, 28 серпня.

Святував на районі сьогодні і міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема, він сказав:

«Ви напевно всі очікували, що в цьому році буде завершений благоустрій, буде відремонтована площа. Я теж цього очікував. Але хочемо зробити дуже добре, щоб це була площа найкраща в місті Львові. Проєкт вже на фінальній стадії, я думаю, що наступного року, коли ми тут зустрінемося, ми не впізнаємо цю площу, вона буде дійсно унікальною. Роботи дуже багато, але це є мила робота і її приємно нам робити".

Також привітав гостей свята і священник парафії Святих Володимира і Ольги Михайло Димид.

«Вітаю вас з нагоди 30-ліття повернення нас до свободи, з відновленням нашої незалежності. Тут насамперед треба дякувати Господові, і ми це робимо. Переосмислюємо цей дар, і цю честь, і цю благодать через призму Господа Бога. Коли ми говоримо про незалежність, то дуже важливо зрозуміти, що таке є незалежність для нас. Незалежність, для мене, це відповідальність, це переосмислення минулого і проєктування майбутнього. Я хочу побажати кожному з нас, щоб ми усвідомили своє місце на цій святій землі, у цьому суспільстві. Щоб ми подумали: що я можу зробити для моєї батьківщини, з чого я можу почати, щоб я став кращим. Тож дякуймо Господу Богу, з одного боку, за цей великий дар, а з іншого боку, просімо, щоб кожен з нас був відповідальний щодо себе, щодо своєї родини, до свого будинку, до свого кварталу, до свого міста і до всієї України», - сказав о. Михайло Димид.

Додамо, в програмі святкування - виступи дитячих колективів, забави, конкурси, майстер-класи, концерт та багато цікавого для дітей і дорослих.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО