Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

«Героям слава!» Львівський ресторан «Криївка» ввійшов до Книги рекордів України завдяки своїм гаслам

«Героям слава!» Львівський ресторан «Криївка» ввійшов до Книги рекордів України завдяки своїм гаслам

Ресторан-кнайпа «Криївка», розташований у Львові на Площі Ринок, увійшов до Книги рекордів України за найбільшу кількість вигуків гасла «Героям слава!» — понад 1,2 мільйона разів.
Про це вказано на сайті мережі концептуальних авторських ресторанів !FEST.


Коли гості хочуть зайти до «Криївки», аби пройти «контроль», їм потрібно промовити гасло «Слава Україні!», після чого вони чують «Героям слава»!» і проходять у заклад.

30 серпня 2021 року на Площі Ринок у Львові досягнення закладу внесли до Книги рекордів України. Рекорд потрапив до категорії «Державність». Кількість промовлених гасел підрахували завдяки статистиці про відвідуваність ресторану.

«Героям слава!» Львівський ресторан «Криївка» ввійшов до Книги рекордів України завдяки своїм гаслам

А ще до Книги рекордів внесли досягнення Миколи, який працює у кнайпі з перших днів роботи закладу. У період з 2007 по 2021 рік він сказав найбільшу кількість разів «Героям Слава!» у відповідь на «Слава Україні!» від гостей. А це понад 1,2 мільйона разів.

«У далекому 2007 році гасло "Слава Україні!" було мало вживане місцевими мешканцями, а гості та туристи взагалі не знали його або боялися казати. Врешті, у 2018 році це гасло стало офіційним привітанням Збройних сил України», — зазначають у !FEST.

Більше про «Криївку»

Цей ресторан у Львові відкрили у вересні 2007 року. Заклад оздоблений у вигляді польової криївки Української повстанської армії. Розташований він у підвалі одного з будинків за адресою площа Ринок, 14.

Там готують українську та польову кухню. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є тир, у якому можна постріляти. З моменту відкриття ресторан закривався лише під час локдауну у 2020 році.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО