Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Групу студентів ЛНУ ім. Івана Франка відправили на карантин через COVID-19

Групу студентів ЛНУ ім. Івана Франка відправили на карантин через COVID-19

У Львівському національному університеті ім. І. Франка група студентів біологічного факультету вимушено перейшла на дистанційне навчання.

У одного із студентів виявили коронавірус.
Відповідну інформацію підтвердили і в деканаті навчального закладу. На самоізоляції з 8 вересня перебуває перша група четвертого курсу.

Варто зазначити, що це перший випадок відправлення групи на самоізоляцію через COVID-19. Студенти навчатимуться з дому упродовж наступних двох тижнів.

У постанові головного санітарного лікаря України прописано, що школярі, дошкільнята чи групи студентів повинні переходити на дистанційне навчання, якщо хтось із них захворіє на недугу.

У ЛНУ існує такий алгоритм: якщо в студента виявляють ознаки ГРВІ, то його ізольовують. У цей час його одногрупники повинні постійно перебувати в масках. Якщо COVID-19 підтверджується, то групу відправляють на самоізоляцію.

Вакцинація на території Львівської області триває. Станом на вересень щеплення від недуги отримали 70 % науково-педагогічних працівників Львівського національного університету ім. І. Франка.

Як писав «Вголос», упродовж 11-го та 12 вересня на території Львівської міської територіальної громади щеплення від коронавірусу можна буде зробити у 13-ох центрах вакцинації.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО