Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові пересадили нирку 14-річній дівчині. Донором став тато

У Львові пересадили нирку 14-річній дівчині. Донором став тато

Лікарі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру провели трансплантацію нирки 14-річній дівчині. Донором став її тато. Про це медзаклад повідомив у Facebook.

Трансплантацію провели дівчинці з останньою стадією хронічної ниркової недостатності.


«Як тільки батьки нашої пацієнтки наважились стати донором для своєї дитини – одразу розпочалась робота з обстеження пацієнтів та підготовки до операції. Після проведення низки додаткових аналізів, стало зрозуміло, що батько-оптимальний кандидат. Це дало дитині шанс на проведення трансплантації», – йдеться в повідомленні.

Операцію зробили ще 31 серпня. З того часу дитина перебувала під спостереженням лікарів, де отримувала лікування та сеанси гемодіалізу тричі на тиждень.

Станом на 10 вересня пацієнти – в задовільному стані. Батька вже виписали додому, а дитину планують виписати наступного тижня.

Зазначимо, що це вже друга така операція в 2021 році. Першу провели в квітні 13-річній дівчинці, донором також став її тато.

В серпні Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентру у Львові та міській дитячій клінічній лікарні офіційно дозволили проводити трансплантації органів від померлих донорів.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО