Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На вулиці Малаголосківській відкривають дитячий садок

На вулиці Малаголосківській відкривають дитячий садок

Батьки часто нарікали, що замість об’єктів інфраструктури, забудовники будуть багатоповерхівки

Схоже, на багатостраждальну вулицю Малоголосківську прийшло свято. Тамтешні мешканці роками оббивали пороги міської ради із проханням про відкриття дошкільного навчального закладу. Однак замість приміщення садочку чи школи, "росли" новобудови. І от нарешті тут відкрили новозбудований заклад дошкільної освіти. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook міський голова Львова Андрій Садовий.

"З 1 листопада на Малоголосківській відкриється дитячий садок на 350 місць. Працюватимуть 18 груп: 4 групи для діток 2-3 роки; 14 груп для діток 3-7 років. Також у садку буде інклюзивна група для дітей з особливими освітніми потребами. Запрошуємо!", – сказав він.

За словами начальниці управління освіти Зоряни Довганик, наразі є близько двох сотень заяв від батьків дітей, які мають бажання відвідувати цей навчальний заклад.
Також варто зазначити, що у садочку передбачені приміщення для навчальних груп для дітей, допоміжні приміщення, харчоблок, пральні. На території закладу облаштована котельня, спортивний та ігровий майданчики.

Ми також писали, що з 14 жовтня у Львові можуть припинити роботу закладів освіти.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО