Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові з понеділка розпочнеться опалювальний сезон для усіх категорій споживачів

У Львові з понеділка розпочнеться опалювальний сезон для усіх категорій споживачів

Початок опалювального сезону з 11-го жовтня анонсувала заступниця мера міста з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«З понеділка, 11-го жовтня, розпочинаємо опалювальний сезон у Львові. Опалення подаватимемо до усіх категорій споживачів – школи, садочки, лікарні і населення. На основі заявок тепло вже отримує 16 бюджетних установ. Розпочинаємо опалювальний сезон, тому що з п’ятниці на суботу буде похолодання, прогнозують мінус 1 градус, і така температура буде продовж вихідних. Тому тепло будемо подавати до усіх будинків», – наводить її слова пресслужба міськради Львова.

Вона зазначила, що станом на теперішній момент будинки готові до подачі тепла, акти готовності підписані, водою системи заповнені, проведена повірка лічильників. Також здійснені роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи будинків.

Маруняк додала, що завтра буде робочий день для управляючих компаній, щоб перевірити будинки і підготувати їх до отримання тепла.

«Ми плавно входимо в сезон… На кінець дня понеділка матимемо цифри, які будинки вже з теплом. Хочемо, щоб до вівторка усі були з теплом. Та, можливо, цей процес триватиме до середи», – додала чиновниця.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО