Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівський гурт потрапив у ТОП-5 найкрутіших метал-альбомів

Львівський гурт потрапив у ТОП-5 найкрутіших метал-альбомів

Журнал Metal Hammer поставив альбом львівського гурту "1914" в першу п'ятірку альбомів листопада

Одну з пісень в альбомі гурт записав разом з Ніком Холмсом, лідером гурту Paradise Lost. Тим самим, який заснував цілий музичний напрямок death doom metal.


"Ми на 4-й позиції в новому Metal Hammer з нашим абсолютно новим альбомом " Там, де зустрічаються страх і зброя". Для нас це величезний прорив! "Там, де страх та зброя", встановлена на випуск 22 жовтня за допомогою Napalm Records" - йдеться у повідомленні гурту на їхній сторінці у Facebook.

Львівський гурт потрапив у ТОП-5 найкрутіших метал-альбомів

"1914" — львівський блекенед-дез-метал гурт, заснований Дмитром Кумаром у 2014 році. Хоча не всі учасники "1914" до того були знайомі, однак хлопці були зацікавлені грати таку музику, яку пропонував Кумар. Після виходу в інтернеті перших демо-записів ще в листопаді 2014 року гурт зіграв напрацьований матеріал в львівському рок-клубі "Старушка". Влітку 2015 року трек Caught In The Crossfire увійшов до британської збірки Helvete 4: Disciples Of Hate. І можливо, саме закордоном хлопці видали б дебютник, адже перша пропозиція їм надійшла з Франції — вже навіть велись переговори. Але українська Archaic Sound запропонувала більш вигідні умови.

Більшість треків розпочинаються чи закінчуються звуками Великої війни: мотиваційними промовами воєначальників, ревом бою, зловісним гулом дирижаблів над Лондоном. До речі, про них в Zeppelin Raids розповідає стара англійка, яка пережила одну з перших авіаатак на рідне місто.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО