Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

З понеділка школярі Львова переходять на дистанційне навчання

З понеділка школярі Львова переходять на дистанційне навчання

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили низку рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення інфекції. Остаточні рішення будуть прийматись на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС. Про це на брифінгу заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

"У стаціонарах міста перебуває 897 осіб, 857 з них мають COVID-19,за останні дві доби померли 30 людей, за останню добу в міські лікарні поступило 97 хворих. З понеділка, 1 листопада, всі школярі переходять на дистанційне навчання – і молодша школа, і старші класи. Очно будуть працювати лише дитсадки. Також ми очікуємо, що завтра має бути рішення урядової комісії про переведення Львова в "червону" зону, напрацьовуємо протоколи. Це вимусить нас кардинально змінити ситуацію в місті. Якщо цього не зробимо, то медична система буде перевантажена", - сказав Садовий.

Також на засіданні міського штабу йшлося про обмеження роботи близько 10 закладів, обмеження в частині транспортних перевезень, роботи сфери послуг, спорту та культури. Обіцяють обмежити і проведення масових заходів.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ СВІТУ КІНО