Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Біля львівської Ратуші влаштували акцію з вимогою скасувати дистанційне навчання

Біля львівської Ратуші влаштували акцію з вимогою скасувати дистанційне навчання

У Львові батьки вийшли на протест проти дистанційного навчання.

3 листопада у Львові на площі Ринок біля міської Ратуші влаштували акцію-звернення батьків школярів до міської ради. Вони виступають, щоб у школах міста відновили навчання у звичайному форматі.


Біля львівської Ратуші влаштували акцію з вимогою скасувати дистанційне навчання

Наразі у Львові епідситуація досить складна, місто перебуває у "червоній" карантинній зоні. Через значну кількість хворих школи Львова перейшли на дистанційне навчання із 1 листопада. Йдеться і про початкову школу, і про старші класи. Однак багато батьків незадоволені цим рішенням та зібралися із проханням повернути навчанням очної форми.

Окрім того, жителька зареєструвала також петицію про відновлення очної форми у школах під час "червоної" зони за умови 100% вакцинації колективів освітніх закладів. За добу вона зібрала необхідну кількість підписів, щоб її розглянули на сесії Львівської міськради.

Нагадаємо, напередодні міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що він отримує багатор звернень від батьків, які незадоволені тим, що діти навчаються у дистанційному форматі. Він прокоментував ситуацію та зазначив, коли можуть відновити навчання у звичному режимі.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО