Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівська область досягла піку захворюваності на COVID-19

Львівська область досягла піку захворюваності на COVID-19

На даний момент у реанімації лікуються 248 пацієнтів, з них 113 – на апаратах ШВЛ

На Львівщині виявляють рекордно велику кількість нових захворювань на коронавірус. Більшість пацієнтів у тяжкому стані переносять хворобу та потрапляють до реанімації.


Про це під час брифінгу повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу на Львівщині Олег Когут.

За словами Олега Когута, Львівська область вийшла на пік захворюваності на коронавірус. Що спричинено високими показниками госпіталізації та смертності. На даний момент у лікарнях області перебувають три тисячі хворих на коронавірус. Лише за останню добу госпіталізували 345 пацієнтів.

Багато хворих тяжко переносять хворобу і потрапляють до реанімацій. Так, у реанімація наразі лікуються 248 пацієнтів, з них 113 – на апаратах ШВЛ.

"Якщо аналізувати показники захворюваності, то Львівщина вийшла на пік. Традиційно, на вихідних було менше нових випадків, але сьогодні знову маємо зростання. Значна частина підлягає госпіталізації. На жаль, багато хворих переносять хворобу дуже важко і потрапляють до реанімацій.", - сказав Олег Когут.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО