Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На кордоні Львівської області з Польщею утворилися багатокілометрові автомобільні черги, водії стоять по кілька діб

На кордоні Львівської області з Польщею утворилися багатокілометрові автомобільні черги, водії стоять по кілька діб

На польсько-українському кордоні водії по кілька діб простоюють у багатокілометрових чергах. Українці поспішають скористатися змінами законодавчих положень, які тимчасово скасували митні платежі за автомобілі, що ввозяться з країн ЄС.

Про ситуацію на кордоні повідомив Максим Козицький, начальник Львівської військової адміністрації. За його інформацією, вранці четверга, 19 травня, на всіх пунктах пропуску Львівської області є черги.

«Грушів та Смільниця — легкові автомобілі на в'їзд; Рава-Руська — вантажівки по обидві сторони кордону; Краківець і Шегині - легкові автомобілі на в'їзд, вантажівки в обох напрямках. Також у Грушеві на виїзд автобуси, а у Шегинях — легкові автомобілі», — написав Козицький.

Водночас Polskie Radio також повідомило, про гігантські автомобільні черги утворилися на польсько-українському кордоні.

«Громадяни України користуються змінами законодавчих положень, якими були тимчасово скасовані митні платежі за автомобілі, що ввозяться з країн ЄС. Йдеться про скасування імпортного мита, акцизу та податку VAT (ПДВ), — цитує польський сайт Едиту Хабовську, речницю Палати податкової адміністрації в Ряшеві. — На пункті перетину кордону в Будомирі, що у Підкарпадському воєводстві, на оформлення чекають близько двох тисяч автівок, тоді як на інших пунктах перетину — по декілька сотень. Попри настільки довгі черги, громадяни України охоче їдуть до Польщі, аби купити автомобіль».

Громадяни України користуються змінами законодавчих положень, якими були тимчасово скасовані митні платежі за автомобілі, що ввозяться з країн ЄС. Йдеться про скасування імпортного мита, акцизу та податку VAT. Відповідні законодавчі положення діятимуть до 25 травня.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ СВІТУ КІНО