Реєстрація    Увійти
Авторизація

ДАЇшники разом з військовими комісарами роздають повістки на в”їзді до Львова?

ДАЇшники разом з військовими комісарами роздають повістки на в”їзді до Львова?Після того як одинадцять блокпостів створили на в’їзді до Львова, а також на магістральних трасах на межах із сусідніми областями. Разом із працівниками ДАІ на блокпостах чергують і спецпризначенці батальйону "Львів". Їх завдання – знайти зброю, вибухівку та терористів. Але, як пишуть, користувачі мережі facebook з ними ще чергують предствники військомату, які тут же переписують виписують і вручають повістки водію.

"УВАГА!!!!!
Нова схема вручення повісток про мобілізації!!!!!
Працівники ДАІ зупиняють вас, беруть права та запрошують до них в транспортний засіб (усе дуже ввічливо), ви сідаєте, а там військовий комісар з повісткою в яку тільки вписує ваше ПІБ. Так вчора зупинили мого знайомого по дорозі в Самбір."
Дідух Андрій
"Увага, Львів! 7.02.2015р. На в'їздах в місто стоять пости 1 даішник + 1 автоматчик + 2 з військомату. Даїшник зупиняє і бере права і техпаспорт, просить вийти з авто, представники військомату намагаються виписати повістку прямо на дорозі. Правомірність таких дій викликє сумніви, м'яко кажучи. Майте на увазі і будьте готовими гідно повестися в подібній ситуації. Незайвою буде консультація юриста."
Natalia Dziklevych"Вже не бібі-сі, а інформація від друзів – дійсно ДАЇ зупиняє, взяли права і запросили в свою автівку, де сидить представник воєнкомату. Він переписує в повістку усі дані і вручає. Пояснення людині, що ти вже стоїш на обліку і відвідував воєнкомат, ніяк не впливають.
Це відбулось на Стрийській трасі на під"їзді до Львова."- inlviv.net


В одночас, власні джерела "Львів Online" дану інформацію не підтверджують

Джерело: Корупція.інфо

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
 написав: Юра, 8 лютого 2015 13:09
1-Працівники ДАІ зупиняють вас: в Украине 12 причин остановки, допустим вы что то нарушили или проходит спец операция (обязательно узнать с какого по какое число проводиться и кем подписан )это еще можно предположить.
2-беруть права :как известно права мы только предъявляем и то если на то есть законная причина остановки + доказательства обязательно. То есть ни о какой передаче прав не может идти и речи.
3-та запрошують до них в транспортний засіб: Заместителем начальника ДГАИ господин Ершов лично своим распоряжением запретил садить водителей в служебный автомобиль.
Таким образом идет прямое нарушение закона,сотрудники мвд пользуясь не знанием законов водителей производят данную процедуру.
Я лично не против призыва но моя гражданская позиция заключается в том что бы все происходило в рамках закона а не таким вот образом!!!!
+5
     1

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[