Реєстрація    Увійти
Авторизація

З'явилось відео, як у Львові ДАІшники разом з військовими на дорозі повістки водіям вручали (відео)

З'явилось відео, як у Львові ДАІшники разом з військовими на дорозі повістки водіям вручали (відео)


Працівники військкоматів вийшли на перехрестя у Львові і просто на дорозі вручали водіям повістки. Запевняли, що викликали чоловіків лише для уточнення облікових даних. Однак після обурення львів'ян, сьогодні вирішили припинити таку практику.

Галицьке перехрестя, в'їзд до Львова. ДАІ разом із гвардійцями вибірково зупиняли автівки і перевіряли багажники. А за ними підходив представник військкомату.

На дорогу представники військкоматів вийшли ще в суботу. Розповідають, що дехто із водіїв не захотів із ними говорити.

Юристи ж цю ситуацію коментують як двояку: в законі не вказано, що повістку не можна вручати на дорозі. Але й водій, якого зупиняє працівник ДАІ, теж не зобов'язаний її брати. Проте водіїв, які з військовими на дорозі говорити не захотіли, погрожували оголосити в розшук.

Натомість уже сьогодні в обід стало відомо – львівські військомати раптом передумали. Через бурхливу реакцію львів'ян вирішили припинити нову практику. Однак обіцяють повернутись до неї ще.

До слова, у Генштабі переконані, що добровольчість – це той напрямок, який потрібно всебічно підтримувати, оскільки він становить найбільшу загрозу для Росії.


Джерело: Телеканал новин "24"
Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[