Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівська філармонія фінансово допомагає 80-й аеромобільній бригаді

 

Зокрема, після проведення концерту «Збережемо життя», що відбувся 28 січня, на потреби військових було перераховано 60 тисяч гривень.

 

Мова йде про концерт, котрий філармонія провела спільно зі співаком, заслуженим артистом України Ігорем Богданом, який вже понад 20 років живе в Канаді. Власне, І. Богдан і став ініціатором проведення благодійного заходу. Залюбки підтримали колегу відомі львівські співаки і музиканти – Наталка Карпа, Лілія Ваврін, Андрій Заліско, Назар Савко, Олександр Божик, Владислав Левицький, Ярина Романів. Надзвичайно приємно, що львів’яни чисельно  підтримали  цю благодійну акцію – Концертний зал імені Станіслава Людкевича цього вечора був переповнений. Вечір пройшов з піднесеним патріотичним настроєм, адже на доброчинну акцію запросили учасників бойових дій.

 

«Десятки тисяч українців на Сході України зі зброєю в руках упродовж року віддано боронять Україну, перешкоджаючи російській агресії. Саме зараз, як ніколи, вони потребують надійного тилу, який може забезпечити їх найнеобхіднішим. На жаль, можливості держави нині вкрай обмежені, тому чимало потреб нашої армії доводиться вирішувати громадським активістам, об’єднаних у волонтерські групи», – говорять у Львівській філармонії і закликають усіх небайдужих долучатися до цієї важливої справи: «Бо тільки усі разом зможемо допомогти нашій країні відновити мир».

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[