Реєстрація    Увійти
Авторизація

Як прожити місяць на 1250 гривень — рецепт від львів'янина

 

Львів’янин Андрій Зінкевич зробив експеримент, чи зможе він прожити місяць на мінімальну зарплату, яка становить 1250 грн.

 

На 1200 гривень можна накупити продуктів на місяці і то, певно, не всіх. що потрібні. Але насправді 1250 гривень — це мінімальна зарплата українця.

Львів'янин Андрій Зінкевич вирішив спробувати, як на ці гроші можна прожити. У своєму блозі хлопець детально описує на що витрачає гроші. На 18-ий день експеременту у нього вже 701 гривня. І він вирушив на ринок за продуктами. Із м'ясного за ці гроші доступна тільки курка.

 

Поза мінімумом і витрати на одяг. Звичайно вишукані крамниці та брендові речі не по кишені, тому одягатись доводиться на базарі.

 

Не по кишені Андрію і громадський транспорт. Добре, що є велосипед. Окрім економії на харчах, одягу та транспорті, Андрій також відмовився від  розваг. А ще хлопець у пошуках дешевої побутової хімії.

 

Але найбільше лякає його комуналка. Каже, вже ось-ось мають прийти квитанції. Тому всі побутові прилади працюють на мінімумі.

 

На комуналку Андрій витратить приблизно 300-400 гривень. То ж до кінця місяця у нього залишиться ще 3 сотні. І ці кошти передбачено витратити виключно на харчі. Тоді як на форс-мажорні обставини взагалі не закладено жодної копійки.

 

Це лише експеримент. Але його досвід — це реальне існування половини українців. І в цих 1250 гривнях не враховано походи до лікарів, перукарів, розваги та мінімальні потреби.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
 написав: Last Omen, 13 березня 2015 07:42
Я вон ели проживаю в неделю на 3000 гр, при том что живу в своей квартире и нет кредитов у меня, а вы говорите в месяц на 1250, это фантастика.
+1
     2

 написав: Натали, 13 березня 2015 04:39
А пенсія в 1100 ?
+1
     1

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[