Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У міській раді сумніваються, чи законно будівлі ЛАЗу виставили на аукціон

Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич прокоментувала інформацію щодо продажу на аукціоні арештованого майна Львівського автобусного заводу.

У міській раді сумніваються, чи законно будівлі ЛАЗу виставили на аукціон

Про це повідомляє в прес-служба Львівської міської ради.

«Нам відомо про те, що за позовом Фонду державного майна України кілька років тому було прийнято рішення про визнання незаконною приватизацію Львівського автобусного заводу. Проте, з невідомих причин, це рішення суду виконано не було і було звернення у виконавчу службу. Після цього Автобусний завод продали по частинах різним власникам, було створено кілька структур автобусного заводу і він фактично припинив своє існування. Говорити зараз про законність чи незаконність цього аукціону нам важко, оскільки маємо обмежений доступ до документів. На мою думку, відповідні компетентні органи повинні були б провести перевірку, чому не виконувалось це судове рішення, які були підстави винесення цього судового рішення, які наслідки могли би бути за результатами його виконання і за наявності підстав розпочати ті чи інші процедури», – Г.Пайонкевич.
«Це один з унікальних заводів ще з радянських часів. Продавати окремі цехи – це національна зрада», – переконаний директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.
Нагадаємо, у ЗМІ з’явилась інформація, що комплекс споруд та будівель Львівського автобусного заводу виставили на торги з продажу арештованого майна. Торги планують провести 15 квітня. Комплекс будівель та споруд загальною площею 19,8 тис. кв. м на вул. Стрийській, 45 у Львові виставили на торги з продажу арештованого майна на сайті СЕТАМ.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО