Реєстрація    Увійти
Авторизація

Між Львовом та Харковом запустять швидкісні нічні потяги

«Укрзалізниця» планує скоротити час сполучення на маршруті Львів-Харків до 10 годин
В Україні почне працювати новий залізничний швидкісний маршрут Харків - Київ - Львів.
Між Львовом та Харковом запустять швидкісні нічні потяги


Міністерство інфраструктури доручило Укрзалізниці якнайшвидше опрацювати запуск нового нічого потяга, який сполучатиме міста за 10 годин.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав радник міністра інфраструктури Олександр Кава.

За його словами, враховуючи наявність вагонів і локомотивів, розрахованих на 160 км/год, це завдання є цілком досяжне і потяг вже за кілька місяців зможе сполучити Харків зі Львовом.

«Зараз на цьому напрямку нічні поїзди їдуть 19 - 21 годину. Також у пасажирів є можливість проїхати 1061 км між Львовом і Харковом на денних швидкісних поїздах «Інтерсіті+» з пересадкою на станціях Дарниця та Київ-Пасажирський», - пояснив він.

Кава переконаний, що пасажирам сподобається можливість «виїхавши з Харкова до 21:00 вже в 7:00 прокинутися в комфортному купе і попити кави у затишній кав'ярні у Львові».

«Вважаю, що треба буде додатково вивчити можливість продовження маршруту цього потяга до Івано-Франківська. Тоді дорога від Харкова до Івано-Франківська займе всього лише 12 годин», - резюмував Кава.

Зараз із Львівщини курсує дві пари поїздів «Української швидкісної залізниці»: Львів-Київ та Трускавець-Львів-Київ. На ці напрямки від трьох до чотирьох днів на тиждень продають 100% квитків.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[