Реєстрація    Увійти
Авторизація

Завтра у Львові – громадські слухання щодо забудови на вул. Котляревського

28 квітня о 18.30 год. на вул. Котляревського, 49 у Львові пройдуть громадські обговорення щодо будівництва житлово-офісної споруди.

Як повідомляється, на сесії Львівської міської ради 23 квітня депутати проголосували та прийняли ухвалу про затвердження ТзОВ «Дублянибудпостач» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок на вул. І. Котляревського. Відповідне рішення підтримали 50 депутатів.

Згідно з ним, ТзОВ «Дублянибудпостач» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надали ділянки на вул. І. Котляревського, 49 для будівництва та обслуговування житлово-офісної споруди. Площі наданих земельних ділянок складають 0,0373 га та 0,0052 га.

 

«Зараз на цих ділянках розміщені гаражі. Мешканці навколишніх будинків виступають проти забудови», - розповів голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор.

 

«Чекаємо мешканців прилеглих будинків та небайдужих до долі міста львів’ян для того, щоб почути їхню думку», - зазначають організатори громадських слухань.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[