Реєстрація    Увійти
Авторизація

За проїзд у нічних автобусах львів'яни будуть платитити 8 гривень, а то й більше

Уже незабаром у Львові почнуть курсувати нічні автобуси. 032.ua поцікавився у посадовців скільки ж реально доведеться платити пасажирам, які повертатимуться додому вночі.
За проїзд у нічних автобусах львів'яни будуть платитити 8 гривень, а то й більше

Як розповів у коментарі 032.ua спеціаліст з управління транспорту та зв’язку міста Львова Михайло Олеськів, вартість проїзду у нічних автобусах складатиме мінімум 8 гривень.

«Рішення про запуск нічних автобусів у Львові перебуває на завершальному етапі. Управління транспорту разом із АТП опрацювали можливі схеми маршруту. Ми враховували звернення і прохання львів’ян, тому трохи корегували маршрути.

Головна проблема – вартість проїзду. Саме це питання гальмує весь процес. Управління транспорту вважає доцільним встановити вартість проїзду у розмірі 8 гривень, а керівництво АТП вимагає значно більшу вартість. Але я думаю, що ми все таки вирішимо це питання, і вже десь за місяць будемо запускати нічні автобуси» - зазначив Олеськів.

Нагадаємо, що про можливий запуск нічних автобусів, 12 травня повідомив мер Львова Андрій Садовий. За попередньою інформацією вони курсуватимуть уже цього літа.

Зазначимо, що голова перевізників Львівщини Іван Велійка переконаний, що Львову не потрібні нічні автобуси.

Джерело: 032.ua
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[