Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині готують службових собак для допомоги військовим в АТО

У кінологічному навчальними центрі на Львівщині виховують собак, які допомагають військовим шукати міни, затримувати терористів та оберігають українські кордони. У цьому центрі готують тварин не тільки для Україні, а й для служб в інших країнах. Наразі такі помічники військових найбільше потрібні на війні.

 

В зоні АТО службові собаки часто рятують життя військових та мирних жителів. Також своїми діями тварини можуть попередити про артилерійський обстріл. Тому нещодавно кінолог разом із таким помічником були у зоні АТО і допомагали нашим військовим.

 

«Він шукав зброю, стояв з нами в наряді. Було важко, адже потрібно мати сильний контакт з собакою, щоб вона тебе любила і слухала», – пояснює кінолог Сергій Петришин.

 

Тварини щодня разом зі своїми інструкторами проходять спеціальні навчання.

 

«Собаки – як діти. До кожного потрібен індивідуальний підхід. У них свої емоції. До собаки не можна приходити з поганим настроєм. Він все відчуває і переживає за господаря», – переконує курсант кінологічного навчального центру Вікторія Коваль.

 

В цьому кінологічному центрі вже виховали тисячі службових собак, які несуть службу на кордонах. Наразі готують тварин, які шукатимуть наркотичні речовини, міни, фугаси та інші підривні засоби. Собаки працюватимуть тільки з тими бійцями, з якими вони тренуються на базі кінологічного навчального центру.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО