Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львів’янин не зміг знайти зупинки тролейбуса і ліг під колеса

Мова йде про тролейбусний маршрут №25, що курсує у Львові з автовокзалу на проспект Червоної Калини, що на Сихові («Санта-Барбара»). Однак днями на пл. Петрушевича, якою проходить цей маршрут, з’явилося оголошення, що зупинку перенесено на 80 метрів назад. Львів’янка Ольга Давид у Facebook опублікувала фото, на якому чоловік розлігся просто під колеса тролейбуса. Жінка стверджує, що це – відчай, бо він не зміг знайти зупинки.

 

 

«Як виглядає відчай? Ось так. Цей чоловік, трохи п`яненький, але він не зміг знайти нову кінцеву зупинку 25 тролейбуса. Ну не розуміє він, що означає , що зупинку перенесено 80 метрів вище. Мабуть, не лише він. Але він у відчаї кинувся на тролейбус з криком: «Де та зупинка!? Де!?» Як у кіно. Я теж так і не зрозуміла, де та кінцева зупинка, перенесена і звідки міряти ті 80 метрів, чим їх міряти? Але встигла зазнимкувати»,- написала жінка.

 

 

У коментарях користувачі соцмережі таки не зрозуміли, про яку зупинку йде мова – судячи із фото, тролейбус стоїть на площі Петрушевича, але там не є кінцева зупинка, хоча в народі львів’яни її такою вважають, бо кілька років тому тролейбус, який курсує на Сихів, розвертався саме там.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[